• máme veškeré uvedené zboží skutečně skladem
 • výrobky jsou oficiálně patentované zboží společnosti Bio Agens Research and Development
 • máme vlastní sklady, ze kterých si můžete osobně zboží vyzvednout
 • možnost platby kartou
 • máme tisíce spokojených zákazníků
 • odesíláme SMS s informacemi o stavu zásilky


 • Před aplikací
  Před aplikací
 • Před aplikací
  Před aplikací
 • Před aplikací
  Před aplikací
 • Po jednom měsíci
  Po jednom měsíci
 • Po jednom měsíci
  Po jednom měsíci
 • Po jednom měsíci
  Po jednom měsíci
 • Po 18 měsících
  Po 18 měsících
 • Po 18 měsících
  Po 18 měsících

Zkušenosti

 

Miroslav Vlček:

S problémy nohou a chodidel jsem se trápil s menšími přestávkami téměř 28 let, posledních 7 let bez zlepšení. Lékaři na mně vyzkoušeli snad všechny dostupné prostředky, neexistuje lék, se kterým jsem se nesetkal. Vše, co nese v názvu Myco, Canesteny, prášky, desinfekční roztoky, masti s kortikoidy i bez, s dehtem. V nemocnici mi při hospitalizaci "oloupali" pokožku až na základ. Narostla nová, samozřejmě problémy přetrvávaly. Nejsem reklamním agentem, nepíši propagační článek. Jsem prostý člověk, který se chce podělit o zkušenosti a pomoci ostatním, kteří se svých problémů nemohou zbavit. Nikdo mi nemusí vyprávět, co prožívají - znám to důvěrně.

"Biodeur - Chytrou houbu" jsem poprvé aplikoval cca před 6 týdny. Roztokem z 1. koupele jsem vypláchl (nevytřel hadříkem, natvrdo namočil) všechny své boty. Některé jsem vyhodil (pokolikáté už nelze spočítat). Po vysušení jsem do bot použil zásyp s "Chytrou houbou".

Po koupeli nohou jsem pokožku promazal až poté, kdy stahující se pokožka a tím až neohebné prsty u nohou byly téměř k nevydržení. Zpočátku jsem používal krém s "Chytrou houbou", jeho trochu drsná struktura mi však nevyhovovala. Proto jsem nohy promašťoval min. 5x denně přípravkem Excipial U Lipolotio. Druhý den jsem si pro sebe i boty připravil další koupel. Nepoužil jsem roztok z minulého dne, jak píše návod, ale připravil jsem si "čerstvou dávku". Toto jsem opakoval vždy po týdnu - 10 dnech celkem 4x. Na mokvající ránu jsem si dával odvar z heřmánku. Ponožky samozřejmě bavlněné a samozřejmě vyžehlené (ne z estetických důvodů), jiné již 25 let nenosím...

Po celou dobu jsem si pravidelně nohy promašťoval velmi často Excipialem nebo modrou Indulonou. Důležitá je hygiena: Žádná, byť dětská mýdla, jen sprcha čistou vodou několikrát denně. Mýdlo jsem použil až po týdnu (vím co si myslíte, ale účel světí prostředky) a to výhradně z lékárny - Bioderma. Nemám fyzicky náročnou práci, ale pracuji ve službách. Moje pracovní doba čítá 14 hodin denně, 6 dní v týdnu. Po celou dobu na nohou a v uzavřené společenské obuvi. Proto je důležitá výměna bot a ponožek. Alespoň 1x za směnu. Na otevřené rány jsem si dával sterilní gázové čtverečky s trochou krému (Calcium Mast, zklidňuje a nepálí, gáza se nepřilepí), aby rána byla chráněná a aby vsákly většinu tekutiny a krve.

Po měsíci mám nohy v takovém stavu, že se musím s výsledkem pochlubit. Nemohu jednoznačně potvrdit, že vše je zásluhou výhradně přípravku Biodeur. Na druhou stranu musím konstatovat, že takového výsledku jsem nedosáhl nikdy za použití nejrůznějších přípravků a léků. V podobném stavu jsem nohy neměl minimálně 20 let. Proto přípravek Biodeur mohu doporučit i ostatním. Ostatně výsledek můžete posoudit na přiložených fotografiích. Fotografie před aplikací jsou pořízeny ve stadiu, kdy byla noha relativně v pořádku, tedy pro mně "v normálním" stavu. Nyní si připravuji preventivní koupel, kterou budu aplikovat 1x měsíčně. I nadále budu pokračovat s výše uvedenými postupy.

Všem přeji podobné zlepšení stavu a brzké uzdravení. Byť by to pomohlo jen na chvíli, stojí to za to.

Miroslav Vlček, 48 let.

 

... za dalších 18 měsíců .....

 

Od doby, kdy jsem k Vašemu výrobku přidával svůj první komentář uplynulo již 18 měsíců.

 

Znovu předesílám, s firmou nejsem v žádném vztahu, majitele osobně neznám. I když tento výrobek by si rozhodně širokou propagaci zasloužil. Po 28 letech života s nemocnou pokožkou na nohou mohu říci, že mám asi vyhráno. Nemá cenu obšírně se rozepisovat, fotografie a srovnání se stavem před 18 měsíci hovoří zcela jasně. Jen pigmentových změn, ke kterým došlo za dobu dlouhých let léčby mastmi, kortikoidy a medikamenty  se nezbavím, ale má-li toto být můj největší problém, nechť je.

 

S přáním úspěchů a brzké uzdravení všem,

 

Miroslav Vlček
vlcek.map(zavinac)seznam.cz

 

 

Vladimír Štádler, zkušenosti s přípravkem na ruce Bio Block:

 

 

Vlastni zkusenost: Na prostredniku leve ruky jsem mel nehet s plisni skoro 3 roky. Snad vse co se da koupit v lekarnach...

Posted by Vladimír Štádler on 20. červenec 2015